Huvudkontor Stockholm

B3 Consulting Group AB (tidigare B3IT Management AB)

Postadress: Box 8, 101 20 Stockholm
Tel: 08-410 143 40
E-post: info@b3.se
Besöksadress: Kungsbron 2
Leveransadress: Östra Järnvägsgatan 21, 111 20 Stockholm

Mer om huvudkontoret i Stockholm

B3 Advise

Nobelvägen 2, 802 67 Gävle

Anders Bergsten, VD

E-post: anders.bergsten@sentensia.se

Tel: 0702-904626

Vi har även kontor i Borlänge, tillsammans med B3, på Borganäsvägen 44, 784 33 Borlänge.

Mer om B3 Advise

B3 Consulting Dalarna

Borganäsvägen 44, 784 33 Borlänge

Per Matsson

E-post: per.matsson@b3.se

Tel: 070-6253272

Mer om B3-Dalarna

B3 Consulting Göteborg

Norra Hamngatan 18, 411 06 Göteborg

Silvia Modin

E-post: silvia.modin@b3.se

Tel: 073-3152560

Mer om B3 Consulting Göteborg

B3 Malmö

Kärleksgatan 2A, 211 45 Malmö

Annette Mårdbrink

E-post: annette.mardbrink@b3.se

Tel: 070-9701005

Mer om B3 Malmö

B3 Consulting Sundsvall

Torggatan 8, 852 32 Sundsvall

Patrik Norlander

E-post: patrik.norlander@b3.se

Tel: 070-5667777

Mer om B3 Consulting Sundsvall

B3 Consulting Örebro

Olaigatan 34, 703 61 Örebro

Olov Leijonborg

E-post: olov.leijonborg@b3.se

Tel: 070-714 00 67 

Mer om B3 Consulting Örebro

Specialistbolag

B3 Cloud Services

Ronnie Eliasson

ronnie.eliasson@b3.se

Tel: 0708-60 23 50

B3 Connect

Jan Hermanson

jan.hermanson@b3.se

Tel: 0723-098 099

B3 Connexions

Nicklas Arleij

nicklas.arleij@b3.se

Tel: 070-6450003

B3 Cyber Security

May-Lis Farnes

may-lis.farnes@b3.se

Tel: 070-6227357

B3 DBAce

Henrik Ernerot, tf VD

henrik.ernerot@b3.se

Tel: 070-9307370

B3 Digital Xperience

Jonas Elgquist

jonas.elgquist@b3.se

Tel: 070-743 45 95

B3 Dynamics

Joel Ahlvik

joel.ahlvik@b3.se

Tel: 070-781 6155

B3 Financial Consulting

Karin Magnergård

karin.magnergard@b3.se

Tel: 070-383 28 00

B3 Healthcare Consulting

Annette Mårdbrink

annette.mardbrink@b3.se

Tel: 070-970 10 05

B3 Init

Måns Wallén

mans.wallen@b3.se

Tel: 0733-288 100

B3 Interact

Mattias Frisk

mattias.frisk@b3.se

Tel: 072-2027100

B3 Innovation

Helena Lagman

helena.lagman@b3.se

Tel: 070-7107128

B3 Insight

Björn Bendrik

bjorn.bendrik@b3.se

Tel: 0708-10 39 13

B3 Ledning

Frida Norin

frida.norin@b3.se

Tel: 0739-442267

B3 Networks

Martin Stenström

martin.stenstrom@b3.se

Tel: 0707-98 96 80

B3 Sentensia

Jörgen Samuelsson

jorgen.samuelsson@sentensia.se

Tel: 0733-210 500

B3 Summit

Ingvar Mellerby

ingvar.mellerby@b3.se

Tel: 073-029 6083

B3 Third Base

Stefan Lind

stefan.lind@thirdbase.se

Tel: 073-5166226

B3 Visab Consulting

Susanne Nordvall

susanne.nordvall@visab.se

Tel: 070-823 57 55

B3 Digital Worklife

Olof Ottoson

olof.ottoson@b3.se

Tel: 0733-15 33 50

Rebel&Bird

Benjamin Glaser

benjamin@rebelandbird.com

Tel: 0707-320 654